#1 2009-05-04 21:16:13

armagedo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 4
Punktów :   

O klanie Dragon

O klanie Dragon



Stosunkowo zblansowane społeczeństwo , Klan Dragon posiada najbardziej zbalansowanych wojowników .
" Smoki z północy" trenują się w walce lekkim lub ciężkim mieczem , " Smoki z południa " poświecili się walce w której używają energii magicznej , zamieniają ją w broń dzięki orężu zwanym Marble .

Przedstawiciel



Bezwzgłedny szermierz Lupin . brutalny i podstępny . Lupin osiągnął pożądaną przez niego pozycję naczelnego trenera w królestwie
smoków już w wieku 22 lat . Lupin był ostatnim studentem mistrza Yang , dawnego mistrza Lorda Yudi . Lupin wkrótce miał
poślubić córkę Yudi , MauLi na życzenie samego lorda . Żona Lipina zniszczyła marzęnia swojego ojca gdy wyszła na jaw jej miłość
do Qing , trenera z klanu Tygrysa . Lord Yudi w gniewie zażądał od niej pozostania i za mąż pójścia za Lupina i wkrótce zacząć przygotowania do ślubu . Lupin nie widząc miłości u żony pogrążył się w treningach i walce.

Dyscypliny



Ciężki miecz - broń ofensywna
  Oryginalna forma miecza wytwarzana tylko dla klanu Smoka , Ciężki miecz jest potężny i niezawodny w zabijaniu wielu wrogów
i wkrótce staje się przedłużeniem ramienia . Jest to świetny oręż , w końcu to tego został stworzony .

Lekki miecz - broń defensywna
   Lekki miecz jest używany przez tych którzy uważają że siła to nie wszystko, a prawdziwą  drogą do zwycięstwa jest szybkość i  precyzja . Sztuka walki tym mieczem zyskała na sławie po zwycięstwie Srebrnego Ostrza Bao nad mistrzem ciężkiego miecza Dzikiego ognia  Doa .

Marble - broń dystansowa
  Mnisi z południowego zachodu poświęcali swe życie trenowaniu używania energii .
Wkrótce jeden z mnichów odkrył sposób na materializację swej energii . Po latach ćwiczeń
i badań , mnisi wytworzyli relikwię umożliwiającą wydobycie wewnętrznej energii użytkownika
i zamienienie jej w niszczącą siłę  , nawet najwięksi mnisi nie wiedzieli jak wielką siłę może
wytworzyć ta broń .

Offline

 

#2 2009-06-25 15:57:50

Horwend

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: O klanie Dragon

Cześć używam lekkiego miecza i nie wiem gdzie punkty rozdać jak sądzicię?

Offline

 

#3 2009-06-30 13:42:27

GaaraxBasher

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 12
Punktów :   

Re: O klanie Dragon

Gram w tą gierke moze ze 1-2 dni i ja rozdaje punkty str 4:1 vit taki build powinien byc dobry a posługuje sie lekkim mieczem. Ze skilami to juz niestety pomoc nie bardzo moge aczkolwiek ja dalem duzo w AoE (Area Of Efekt) dla lepszego uderzenia.

Offline

 

#4 2009-07-05 14:49:14

Sirandil

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: O klanie Dragon

Jeśli potrzebujecie pomocy piszcie na PW troche juz w to gram i wiem jak należy rozdawać skille :]

Offline

 

#5 2011-06-06 21:18:31

XemoiZ

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: O klanie Dragon

Siemka jestem tu nowy i zacząłem niedawno grać 12sky i jakby można to bym chętnie do gildii jakiejś doszedł jak możecie to piszczie nick - ZiomeXxX z góry dziex

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiornik retencyjny Łańcut Poniżej VSD Apartment