#1 2010-08-09 15:45:49

Boss

Gość

Boss

Za nic nie mogę znaleźć żadnego bossa. Kręcę się po lokacjach odblokowanych po 90lvl i nic. Ktoś w grze mówił mi coś o Yanggok Valley ale zaraz uciekł. Internet też okazuje się bezradny, albo nie umiem szukać. Jedyne co znalazłem to to że bossy się jakoś spawnują w grupach.

Więc moje pytanie: może ktoś mi powiedzieć co nieco o bossach, gdzie je znaleźć, skąd wiedzieć kiedy ich szukać, na jakim lvl je bić, itp?

 

#2 2010-08-12 14:18:39

wedel

Gość

Re: Boss

juz po 90lvl nie ma dalej bossow bo ostatni tp ktory jest odblokowany od 90lvla to jest Yangokk czy jakos tak itam sie tocza wary. ww sumie jest jedno expowisko o ktore kazda frakcja walczy ze soba ijak wygr to wtedy mozna isc do tej jaskini expic ew grindowac. i  tam beda takie pseudo bossy. bossy sa rozstawione wszedzie na mapie jak nie ma w jedym miejscu to sa w drugim. ew jest jeszcze Provi~ Grounds ale nie wiem  od jakiego lvla bo ja tam zaczelem chodzic od m1 ale wczesniej tez sie da jak cos to sluze pomoca na gg 1230285

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaproszenia ślubne torba transportowa dla psa kartki świąteczne bożonarodzeniowe forum fishingsuperstars wzory